Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

Vakar parduotuvėj mačiau kokių 6-7 metų berniuką su pradurta ausim. Toj ausy dvi skylės, du auskarai. Lyg ir atrodo nedidukai tie auskarai, bet ir vaiko ausytė dar ne tokia didelė kaip suaugusio, tai tie auskarai jo ausyje atrodė super dideli. O buvo tai tik maži bumbuliukai.  :-/ Atrodė tikrai nesimpatiškai ir visiškai nevyriškai. Nu negražu man, nors užmušk... smile.gif
Atsakyti
Saviskei ausytes praduriau darzelio baigimo proga  :D, nes ji jau seniai norejau auskariuku. Man labai grazu mergytes su auskariukais, tik, aisku, auskariukai turi buti mazuciai, stilingi, tiesiog pritaikyti vaikui. Maniske nesioja auksinius, bet jie labai mazi, to aukso net nesimato-tik mazute akyte. Siaip turime ir visokiu sidabriniu,megstame paderinti prie drabuzeliu. Mokykloje del auskariuku nesiojimo neiskilo jokiu problemu, pagaliau ne viena klaseje juos nesioja.
Atsakyti
As savo 11-meciui sunui neleidau auskaro vertis >:(. Jis sake, kad vis  tiek isivers. Ir isivere, nuvare pas tetule i platines ir estetines chirurgijos centra, pries tai, aisku is mano sesers gimtadieniui auksini auskariuka gaves, ir isivere. Man buvo 12, kai isiveriau, nors mam irgi neleido. Tik as dar baisiau padariau - man drauge su adata kojinems adyti pravere ir i ausis paprastus bizuterinius auskariukus isiveriau. Tai mama, veliau pamacius, pati savo auksinukus dave, nes suprato, jog yra dalyku, kai tevai bejegiai pries savo paauglius vaikus. Veliau as tu skyliu i kaire ausi buvau prasidurus dar dvi. Pati. Pakvailiojau ir baigiau. Siandien dveiju skyluciu uztenka  ;D
Atsakyti
Kai mano dukrytei buvo metukai, praduriau ausytes..ir nesioja mazycius auksinius auskariukus..na man tai labai grazu..smile.gif o jei paaugusi ji nebenores auskaru, bet kada juos gales issiversti, nebenesioti ir uzaugs skylutes..tad del to problemu jokiu nematau...darzelyje nei viena aukletoja nera pasakiusi kazka tokio del auskaru..ne ji viena buvo pradurtom ausytem..mokykloje irgi niekas nieko nesako...dabar tikrai nebe tie laikai, kai uzdrausdavo nesioti auskarus..ir visai kitoks poziuris...
Atsakyti
Savo dukrą į kosmetikos kabinetą nuvedžiau kai jai buvo 10 mėnesių. Taip anksti neplanavau, galvojau sulaukti metukų, bet kosmetikos kabinete man patarė verti ~11mėnesių.
Dabar dukrai virš 4 metukų, lanko darželį, bet maži sidabriniai auskarėliai niekam netrukdo.
Atsakyti
Man irgi labai grazu mazom mergaitem auskariukai  [smiley=rev.gif]
Tureciau dukryte, ji jau seniai butu papuosta auskariukais  [smiley=taip.gif]
Atsakyti
PRITARIU VISOMS KURIOMS PATINKA MAŽYTĖS SU AUSKARIUKAIS. JEI  TURĖČIAU MERGYTĘ TAI IRGI SENAI AUSKARIUKAI BUTU, O VAIKINUKUI TAI MAN ASMENIŠKAI NEKAIP ATRODO TAI MANO SŪNELIS JŲ IR NETURI
Atsakyti
Ai, man tai grazu vaikiukai su auskariukais smile.gif :smile.gif. Mazu berniuku dar neteko matyti, bet nieko pries neturiu.Tik svarbu, kad stilingas vaikiukas butu. Jei aprengsi vaika treningu, tai auskarai bus ne i tema, bet jei stiliovai... Kaip auskarai gali itakoti vyriskuma? Na gal is sono ziurint ???
Mano abi mazes turi auskariukus (dezutej padovanoti smile.gif )
Vyresnele 5 metuku gal ir noretu, bet bijau, kad neiskentes visu prieziuros proceduru wink.gif Palauksiu iki 7 metu
Atsakyti
as pirmajai savo dukrai norejau iverti,kai ji buvo 8 men.,nuejom i salona,na zodziu matavo ,matavo kurioje vietoje durs,mazoji taip isireke,kad teko iseiti nusiraminti i lauka,o jau kai isejom,tai daugiau ir negrizom...Dabar pasiuliau isiverti,o jai 6m.,tai sake" na jau nesvajok!" ;D,o mazoji -4m.sake,kad niekada nenores praduriamu auskaru,na nebent tokiu ,kurie prisiklijuoja wink.gif ;D ;D
Atsakyti
 Man tai kažkaip gaila mažų ausyčių - skauda gi. Ir ne tik tuo metu kai duria, bet ir kol užgyja.
Atsakyti
auskariukai -- grazu, tik kazi ar labai mazam vaikui verta. Kai paaugs, tikrai nores or priziureti mokes, tai prasom!
seip pati auskarus isveriau budama 13. Mama is pradziu siauses ir atkalbinejo, bet kai pamate, kaip man graziai tinka, pati po menesio nubego vertis. tongue.gif
Atsakyti
man ausis pradure kai buvau 11 metu,dar viena skylute pati prasiduriau kai buvau 15.o savo mergytei jau turim nupirke auksinius auskariukus ir galvoju gal kai bus kokiu 2 metuku pradurti.
Atsakyti